• |
ide | kryesore

Tabaku kundër Alibeajt: Mos nxirr kandidatë, po zvogëloni PD-në

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Tabaku

Kanë qenë të shumta debatet në mbledhjen e kryesisë së “PD-së së vulës” nëse kjo forcë duhet të dilte apo jo me kandidatë në zgjedhjet e 14 majit. Kryetari i komanduar Enkelejd Alibeaj ka këmbëngulur se ata duhet të nxirrnin kandidatë. Kundër tij, një nga zërat më të fortë ka qenë ai i deputetes Jorida Tabaku që ka kërkuar që ata të përfaqësohen vetëm me listë këshilltarësh bashkiakë për të mos përçarë votat e opozitës.


Tabaku ka kërkuar që energjitë të fokusohen në listat e Këshillit Bashkiak dhe tek emri i subjektit, Partia Demokratike.


“Unë jam kundër kandidatëve për kryetarë bashkie të tjerë nga opozita. Për më tepër në Tiranë, Durrës e Elbasan! Përçarja e partisë në bazë është shumë, e sidomos në Tiranë dhe çdo gjë e tillë thjesht do ta përkeqësonte!

Ne duhet të mendojmë për emrin e PD, për logon dhe duhet ta mbrojmë atë të ngrihet e jo të rrudhet! Jeni duke vepruar gabim. Po e zvogëloni PD! Na lejoni të fokusojmë energjitë në listat e Këshillit Bashkiak dhe te emri i subjektit Partia Demokratike”, – mësohet të ketë thënë Tabaku në mbledhjen e zhvilluar me dyer të mbyllura.

Në fund ka fituar qëndrimi i Alibeajt duke votuar emrin e Roland Bejkos si kandidat për bashkinë e Tiranës. Tabaku nuk ka marrë pjesë në votim. Bashkë me të nuk votuan as Gazment Bardhi, Dhurata Çupi, Ori Nebiaj dhe Jonila Godole. ©LAPSI.al

LEXO EDHE: EMRI/ Alibeaj nxjerr kandidat në Tiranë përballë Këlliçit dhe Veliajt


21 Comments

 1. Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fucm europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe fuck europe

  1. O tru fuck , po të jesh kaq trim siç tregohesh duke fuck me metra Europën , shko e fuck Ram-psiko-drogën që të shpëtosh Shqipërin dhe të mbetesh në historin e Europës .

   1. Kush ta llastoi ramen qe i shtroi tapetin ekiq sa her veshte atlete adidas. Tri fuck-u je ti o pidhropsh. Evropa eshte fasade qe luan me korrektesen diplomatike te kti timit.
    Ah se harrova BE nuk te njeh as te drjetat e prones o kok loqe . Kshuqe fuck europe to the core.

    Tfala mamit

   2. O europa 1:12 ke shkrujt 5 komente ne ore te ndryshme brenda 5 minutave. Hajde ato ropt nga cfardolloj zyre te jesh PD apo PS

   3. Dekoratat e BE jane me ofendim se çmimet noble qe shperndahen sipas trendeve. Shife si e mori obama vetem se ishte i zi… nje mut edhe evropa per aq kohe sa do te demokratizoje demokracine me socializem.

 2. O tru fuck , po të jesh kaq i zoti saç edhe tregohesh duke fuck me metra apo km Europën , shko e fuck Ram-drog-krimin që të shpëtosh Shqipërin , të cilën e fuck gjithë bota dhe do të mbetesh në historin e Europës

 3. Deputetja e Pd zyrtare duhet ta ndaj mendjen eshte me non graten Berisha, hajdut dhe abuzues me pushtetin apo eshte me nje PD pa hajdut e kotesi intelektuale apsolute. Kjo eshte ne radhe te pare problem moral-politike pastaj se kush i fiton zgjedhjet e vendos votuesi.

 4. Akoma me non gradën o Astrit.Po akoma nuk e ke kuptuar që ishte një makinacion politik kundër të djathtës së vërtetë.A s’po digjon që asnjë dokument nuk po nxjerrin.Dhe një fëmijë tani e di që është vepër e Ramës, Bashës dhe Sorros e mbështetur nga e majta amerikane.Ti akuzon Berishën për hajdut dhe abuzues po ku e mbështet?Apo mos e ke fjalën për Ramën. PD është nji,ajo e dhjetorit 90 me simbol Berishën patriot,i ndershëm e burrë shteti.

  1. dmth Berisha u shpall non grata kot??? Nuk ka vjedh fare po fare, si thua? Nuk ka qene minim i demokracise hic sipas teje??? Ti dhe ata qe mendojne si ty ua kan shperlare me mut trunin se ska mundesi

  2. ja dhe nje rrote kari qe akoma beson tek Sorosi, hej kar zgjohu, ka bere tjetri kullat tek fushat e partizanit e ti rrote idiote thua ku eshte korrupsioni apo e ka bere Rama me Sorosin. Je bere si dikur qe thuhej qe Amerika e Bashkimi Sovjetik jan bere bashke kunder Shqiperise

  3. O Gim komentuesi rrogetar. Soros nuk eshte teori konspirative o kok loqe. Tjeter gje qe ka bazat ne europe dhe ju fisqirat e shqiperise e doni evropen medoemos.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *