• |
ide | kryesore

Kim Kardashian kritikohet pas deklaratës së saj për prindërimin

Paparazzi, Slider

Kim Kardashian është kritikuar së fundmi për deklaratën e saj rreth prindërimit. Themeluesja e Skims e cila ndan fëmijët North, 9, Saint, 7, Chicago, 5 dhe Psalm, 4, me ish-bashkëshortin e saj Kanye West – tha në podcastin “On Purpose” të Jay Shetty se prindërimi është “me të vërtetë  i vështirë.


Megjithatë, disa dëgjues nxituan të pyesin se sa e përfshirë është Kardashian, një miliardere, me katër fëmijët e saj. “Ajo  flet sikur nuk ka një staf që e ndihmon me fëmijët,” komentoi një person në YouTube. “Kim ka 4 dado, një të caktuar për çdo fëmijë. Mëmësia nuk është e vështirë. Dadot po rrisin fëmijët e saj. Ajo duhet të ndalojë së provuari të sillet sikur është e shtresës së mesme”, shkroi një tjetër .”Ajo ka mbështetjen e dadove dhe megjithatë ajo ende ankohet,” u pajtua një i tretë.


Ndërsa Kim mori disa sule për paraqitjen e saj në podcast, shumë fansa  vlerësuan dhe u lidhën me komentet e saj të sinqerta. “Besnikëria ndaj familjes, miqve dhe të dashurve të saj është e vetmja gjë që respektoj  shumë tek Kim. Si dhe durimin dhe faljen që ajo ka për njerëzit, edhe ata që kanë bërë gabime apo i kanë bërë keq. Është vërtet e admirueshme”, thuhet në një nga komentet kryesore në YouTube.

“Ajo  ka folur kaq mirë dhe ka thënë gjëra të bukura dhe vërtet të mençura këtu! Unë e admiroj atë, është pikërisht ajo që tha: njerëzit zgjedhin dhe zgjedhin atë që duan dhe njerëzit zgjedhin ta urrejnë atë pa marrë parasysh çfarë. Unë mendoj se ajo është një grua e bukur, e zgjuar.” ka shkruar një tjetër admirues./Lapsi.al

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *