• |
ide | kryesore

“Corriere”: Përqafimi i përzemërt dhe flagrant i Ramës për Melonin

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Rama

Përqafimi që kryeministri Edi Rama i bëri homologes së tij italiane Giorgia Meloni këtë të enjte në samitin e Komunitetit Politik Evropian (EPC) i cili bëri bashkë 45 liderë të mbledhur në kryeqytetin Kishinjau të Moldavisë ka bërë xhiron e mediave jo vetëm shqiptare, por edhe italiane.


“Corriere della Sera” e citon si “përshëndetja e përzemërt (dhe flagrante) e kryeministrit shqiptar Rama drejtuar Melonit”. Një nga gazetat më të mëdha italiane shkruan se kryeministri shqiptar e përshëndeti kryeministren italiane në një mënyrë të pazakontë ndaj video është postuar në rrjetet sociale.


Nuk dihet ende ç;farë e shkaktoi këtë gjest të Ramës që shpesh bën të tilla veprime në samitet e rëndësishme europiane… vetëm për të rënë në sy. ©LAPSI.al

LEXO EDHE: VIDEO/ Çfarë të puthure që i bën Rama italianes Xhorxhia Meloni7 Comments

 1. DO TE KETE FATIN E KRYEMINISTRES FINLADEZE !ZORRA E TRASHE E SORROS PUTH MELONIN QE E URREN SORROSIN CFARE NUK PRET NGA KY GANGSTER HORR DHE I PACIPE ! SKENA NGA ME INFERIORE NE SAMITE TE NDRYSHME !KA FILLUAR TE MARRI DOZA TE RENDA QE NUK E KONTROLLON VETEN ! KY VEPRIM QUHET SULM SEKSUAL OSE BATERI VEPRIME TE DENUSHME PERR HORRIN HAJDUT SHQIPTAR !

 2. Perdhunues si babakurvi i ngordhur.
  Narkoman
  Mizogjen
  Skizofren
  Neurotik
  Dhe nekrofil qe perdhunoi ne seri kufomat e lulzime kuchkes. alibajges &co

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *