• |
ide | kryesore

Protestuesit serbë sulmojnë me molotov gazetarët në Leposaviç (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit
gazetarët


Gazetarët e Kosovës në Leposaviç janë sulmuar me molotov. Kanë qenë protestuesit serbë që kanë gjuajtur në drejtim të gazetarëve me bomba Molotov.

Ngjarja ka ndodhur në momentin kur ministri Elbert Krasniqi po largohen nga ndërtesat e komunës me automjet.

Gjithashtu theksohet se në momentin kur janë larguar për t’i shpëtuar sulmeve me molotov, gazetarëve u kanë rënë telefonat, të cilat ua kanë marrë protestuesit serbë.


1 Comment

  1. Vucic as e pjerdh ameriken dhe as BE, asfare!

    Lajcak, Borell, Escobar do jene tu i ra me dore me safetin se ska mundesi !!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *