• |
ide | kryesore

Olivia Wilde mbështet Harry Styles pas ndarjes

-Instant, Paparazzi, Slider

Olivia Wilde vazhdon të tregojë mbështetje për ish të dashurin e saj Harry Styles, shtatë muaj pas ndarjes së tyre.


Regjisorja e “Booksmart” “pëlqeu” një video në Instagram të postuar nga motra e Styles e këngëtarit “As It Was” duke performuar koncertin e tij Love on Tour në Londër të mërkurën. “Kjo shfaqje është argëtuese – kaq krenare për ty @harrystyles dhe çfarë privilegji të shoh që përjeton kaq shumë gëzim duke bërë atë që të pëlqen , ka shkruar Gemma Styles në postimin e saj. Në klip, Harry performoi  “Treat People With Kindness” dhe hitet e ish grupit të tij One Direction “Best Song Ever” dhe “What Makes You Beautiful” ndërsa  fansat këndonin së bashku.Gjesti publik i Wilde dukej se konfirmoi se lidhja e ish-çiftit përfundoi miqësisht. Page Six dha lajmin se dyshja po takoheshin në janar 2021 pasi u fotografuan të kapur për dore në dasmën e menaxherit të tij. Por ata u ndanë në nëntor 2022 pas gati dy vitesh së bashku. Burimet i thanë Page Six ekskluzivisht në atë kohë se Harry dhe Olivia ishin “ende miq shumë të ngushtë”.

“Nuk ka mëri mes tyre, “tha një burim. “Kjo është lidhja më e gjatë që ai ka pasur ndonjëherë, kështu që ata kanë një lidhje të veçantë.”Insajderi gjithashtu tregoi se distanca luajti një rol në ndarje. “Është e pamundur të kesh një marrëdhënie kur ai është në çdo kontinent [në turne] dhe Olivia ka punën e saj dhe fëmijët e saj”, shpjegoi burimi. “Kjo është gjëja e duhur për të dy.”/Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *