• |
ide | kryesore

Kryeministri Edi Rama uron besimtarët: Gëzuar Kurban Bajramin

Lajme, Të fundit
Edi Rama kanabisi mjekesor

Kryeministri Edi Rama ka uruar besimtarët myslimanë për Kurban Bajramin.


Rama ka shkruar në Facebook urimin “Gëzuar Kurban Bajramin” shoqëruar me një foto simbolike të paqes.Mijëra besimtarë myslimanë në të gjithë vendin dhe botën, kanë falur namazin që prej orës 6:00 të mëngjesit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *