• |
ide | kryesore

Harry refuzon rikthimin me Olivia Wilde

Paparazzi, Slider

Harry Styles thuhet se nuk ka “nuk ka interes të kthejë kohën pas” me ish-in e tij Olivia Wilde,


Dyshja besohet se kanë qenë së bashku për gati dy vjet përpara se të ndaheshin në nëntor të vitit të kaluar. Që atëherë ka pasur spekulime rreth rindezjes së romancës së tyre dhe Olivia thuhet se është parë  javë më parë me atë që besohet të jetë një bluzë që dikur i përkiste Harrit. Sipas disa burimeve ajo ishte “shumë e mërzitur” për ndarjen e tyre dhe kohët e fundit është pohuar se regjisorja dëshiron të rikthehet me artistin. Por, një tjetër burim i tha revistës Heat se Harry – i cili është në turne për momentin  “nuk ka interes të kthejë kohën pas”.Sipas insajderit  ish-anëtari i One Direction nuk është lloji i personit që e injoron atë fare, por pohoi se ai është “i frustruar” që ajo “nuk do të marrë jo për një përgjigje”. Burimi pretendoi se ata u bënë “shumë intensivë” në fund të marrëdhënies së tyre dhe Wilde “gjithmonë” fliste për të jetuar së bashku dhe për t’u fejuar. Styles “u ndje i tejmbushur”, tha burimi, përpara se të shtonte se ai ndihet sikur “iu shmang një plumbi” sepse gjërat nuk do të kishin funksionuar për një kohë të gjatë pasi “i pëlqen liria e tij”.

Ish-çifti fillimisht u lidhën në mënyrë romantike pasi punuan së bashku në filmin Don’t Worry Darling (2022) dhe thuhet se vendosën të bëjnë një pushim në fund të vitit të kaluar. Një burim i tha People në atë kohë: “Ai është ende në turne dhe tani po shkon jashtë vendit. Ajo po fokusohet tek fëmijët e saj dhe puna në L.A.”Ishte një “vendim shumë miqësor”./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *