• |
ide | kryesore

Kat Graham ndahet nga regjisori

Paparazzi, Slider

Kat Graham dhe Darren Geret nuk janë më bashkë.


Të mërkurën, aktorja zbuloi se ajo dhe i fejuari i saj janë ndarë, pasi “fejesa e tyre përfundoi disa muaj më parë”.” Pas shumë vitesh, Darren dhe unë kemi zgjedhur të mos jemi më bashkë. Fejesa përfundoi pak muaj më parë. Ai është një djalë i mrekullueshëm dhe ne i urojmë njëri-tjetrit vetëm një jetë më të lumtur dhe më të bukur”, shkroi ajo në Twitter. Graham gjithashtu shkroi të njëjtin mesazh në Instagram Story së bashku me një emoji me zemër të kuqe.

PEOPLE konfirmoi në maj 2022 se aktorja ishte fejuar me Geret, 53 vjeç. Të dy u fejuan në heshtje gjatë një pushimi në Meksikë për ditëlindjen e Darren, me një burim që i tha PEOPLE se “Kat është marrëzisht e dashuruar dhe nuk mund të ishte më e lumtur”.

Graham njihet më së shumti për rolin e saj si Bonnie Bennett në The Vampire Diaries. Megjithëse Genet, një regjisor dhe producent, është i njohur për punën e tij në serialin mbinatyror, një burim sqaroi për PEOPLE në atë kohë se Genet nuk u takua me të gjatë prodhimit të emisionit The CW. Çifti filloi të takohej për herë të parë në vitin 2017, por e kanë mbajtur lidhjen e tyre mjaft private që atëherë, duke postuar vetëm disa foto së bashku në rrjetet sociale ndër vite./Lapsi.al

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *