• |
ide | kryesore

Kris Jenner habit fansat me pamjen e saj

Paparazzi, Slider

Fansat mbetën të habitur pasi grimieri i Kris Jenner-it pozoi një video të filtruar shumë të saj që dukej pothuajse e panjohur.


“A është kjo AI?” shumë përdorues pyetën veten, ndërsa një ndjekës tjetër shtoi, “Inteligjenca artificiale e Kris Jenner”. “Përqafoni moshën tuaj. Ky filtër është qesharak,” tingëlloi në një tjetër, ndërsa një person i katërt shkroi: “Çfarë dreqin po ndodh kjo nuk është fytyra e saj”. Megjithatë, të tjerët morën një qasje më dashamirës, duke i kërkuar Jenner-it të postonte “pa filtër” sepse “ajo është mahnitëse” n. “Pse të shtoni një filtër? Kris është mahnitëse. Rrudhat nuk janë gjë e keqe, të premtoj”, inkurajoi një person.Kjo nuk është hera e parë që menaxherja është kritikuar për ndryshimin e pamjes së saj në internet. Në prill, Jenner dhe vajza Khloé Kardashian u kritikuan për përdorimin e një sasie “të frikshme” filtrash në një seri selfie. Në foto, fytyrat e tyre dukeshin të lëmuara dhe pa pore, ndërsa buzët  pak më të fryra se zakonisht. “Ndalo me FaceApp”, shkroi një ndjekës. “Çfarë? Është Michael Jackson,” bëri shaka një tjetër, duke iu referuar prirjes së mbretit të ndjerë të Pop-it për operacionet plastike.

Fytyra e Jenner u bë gjithashtu temë bisede pas premierës së sezonit të tretë të “The Kardashians” në maj. Në një moment, nëna e gjashtë fëmijëve u përpoq të ngushëllonte vajzën e saj Kim Kardashian për vështirësitë me ish-bashkëshortin e saj Kanye West. Pasi një video e momentit u postua në TikTok, disa fansa e krahasuan atë me Liza Minnelli./Lapsi.al1 Comment

  1. The Best and Worst Diets for Sustained Weight Loss, According to Registered Dietitians

    Should you try keto, flexible or full-on vegetarianism, or some other plan? Dieting isn’t for everyone, but if you want to give one a try, some are easier to maintain, not to mention healthier, than others.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *