• |
ide | kryesore

Dalin PAMJET/ Si tifozët polakë sulmuan shqiptarët me stola

Arkiva, Lajme, Të fundit
polakë

Nuk kanë munguar incidentet pak minuta para nisjes së ndeshjes Shqipëri – Poloni që po luhet në stadiumin Air Albania.


Shkak janë bërë disa tifozë polakë që kanë hedhur pjesë stolash në drejtim të fansave kuqezinj.Në ato momente në fushë ndodheshin edhe futbollistët kuqezinj të cilët kanë ndalur stërvitjen.

Për të qetësuar situatën ka ndërhyrë policia duke vendosur kordon të dyfishtë. ©LAPSI.al

@rtvoranewsTrazira në “Air Albania”, shikoni se çfarë ndodh në shkallë♬ original sound – Ora News7 Comments

 1. Bejne edhe polaket si te forte mbrapa kordonit te policeve nderkohe qe nuk ka ngel europian dhe afrikan pa qire kurva polake.

  Nder femrat me kurva dhe meshkujt me pijanece ne Europe…

 2. Birra ne Shqiperi 200 Leke.

  Normal.

  Le qe keta ja kane qi robt me raki.

  Jane te paqte Polaket.

  Shqiperia me Polonine ka pas gjithmone marredhenie te mira.

  Ata e njohin shume mire historine tone, Skenderbeun, etj…

  Keshtu qe ja falim se s’u be qameti per dy stola.

  Mos u merrni me mediat kazanit qe e bejne qimen tra per klikime.

  1. Po nuk do perdorim te njejtat teknika qe kane perdorur prinderit e tu ndaj teje.

   Se po e gjujte shume tjetrin tek koka, rrezikon ta lesh budall… si ty!

   Dmth. cyryk! 😅😅😅

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *