• |
ide | kryesore

I moshuari plagos me thikë 45-vjeçarin në Korçë

Arkiva, Lajme, Të fundit
skene krimi, polici, Vrasja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Korçë, ku një i moshuar ka qëlluar me thikë një burrë 45 vjeç.


Plagosja me thikë ka ndodhur në unazën e qytetit të Korçës.Sipas informacioneve të para, konflikti mes dy personave ka degraduar në përdorimin e thikës nga njëri prej tyre.

Bëhet fjalë për një 70 vjeçar i cili ka goditur me thikë në këmbë, një 45 vjeçar.

Shkak i konfliktit dyshohet se është për pronë (toka bujqësore). I dëmtuari është në spitalin e Korçës , ku po merr mjekim dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *