• |
ide | kryesore

Ndalohet një autobus në Shkodër, arrestohen dy persona me 82 mijë euro të padeklaruara

Lajme, Të fundit

Dy persona janë arrestuar në Shkodër, ku i janë gjetur një shumë parash e padeklaruar. Personat me inicialet R.A 36 vjeç dhe S.F 54 vjeç, pronari dhe drejtuesit mjetit janë shoqëruar nga policia për përfshirjen në transportin e paligjshëm të parave.


Sipas hetimeve janë sekuestruar 82 mijë euro,ku 48 mijë euro rezultojnë të një 35-vjeçari të arrestuar. Lekët e konfiskuara nga policia dyshohet se përdoreshin për llogari kriminale. Në hetim të lirë për këtë çështje janë dhe dy persona. Polica vijon punën për veprime te mëtejshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *