• |
ide | kryesore

I shpëtoi tritolit në makinë, arrestohet me armë zjarri pa leje Aldo Mustafa

Lajme, Të fundit

Këtë të shtunë, blutë kanë kapur Aldo Mustafën, një personi me precedent të mëparshëm penal. Ai njihet edhe si Aleksandër Laho dhe është pjesë e grupit të ‘Rrumit të Shijakut’. Mustafa u arrestua pasditen e sotme në “ish-Kënetë bashkë me disa persona të tjerë. Gjate kontrollit, policia i gjeti armë zjarri që e mbante pa leje.


Pak muaj më parë, Mustafës iu bë atentat me lëndë plasëse në makinë në zonën e Shkozetit. Ai shpëtoi pa lëndime nga incidenti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *