• |
ide | kryesore

Konfirmohet ndarja e Meghan Fox

Brian Austin Green ka konfirmuar se ai dhe Megan Fox janë ndarë pas 10 vitesh martesë.Ai e ka konfirmuar ndarjen …

Nis gjykimi për Harvey Weinstein

Producenti i filmave në Hollywood, Harvey Weinstein, u paraqit të hënën para gjykatës në Nju Jork, për t’u përballur me …