• |
ide | kryesore

Alketa Vejsiu prezanton emisionin më të ri me fëmijë në Tv Klan

Paparazzi, Slider

Pasi ‘Dance With Me’ mbaroi, Alketa Vejsiu është gati për të nisur një emision të ri. Projekti i saj më i ri do të mbajë emrin ‘Në kurthin e Piter Pan’ i cili  do të ketë në fokus fëmijët inteligjentë. Ndërkohë që të gjithë presin të mësojnë datën kur do të transmetohet, deri tani është zbuluar se audicionet kanë mbaruar dhe transmetimi do të nise në muajin shkurt në TV Klan .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu