• |
ide | kryesore

VIDEO+18/ Punonjësit, seks në zyrë gjatë orarit të punës, i filmojnë 2 adoleshentë

Syri i Lapsit

KUJDES! VIDEO PERMBAN IMAZHE TE FORTA EROTIKE!!!!

Ky është momenti kur dy punonjës të kompanisë Tesco në Britani janë kapur në një moment të sikletshëm. “Tesco” është një nga shpërndarësit më të mëdhenj të ushqimeve në Britani dhe jo vetëm.

Sipas “The Sun” video është regjistruar nga dy adoleshentë nga dritarja ndërsa çifti ndodhej në orarin e punës, por nuk kishin përballuar dot hormonet. Video u shpërnda rrufeshëm në rrjetet sociale. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu