• |
ide | kryesore

Video/ Fytyra e vërtetë e Erion Veliajt

Syri i Lapsit

Si shpërtheu Erion Veliaj në ofendime dhe histeri në emisionin ‘Opinion’ të enjten.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu