• |
ide | kryesore

Pas aludimeve për ndarje, reagon Tuna dhe Patris (Foto)

Paparazzi, Slider

Para disa ditesh lajmi per ndarjen e Tunes dhe Patrisit mbushi faqet e para të medias rozë. U tha se këngëtarja kishte filluar një jetë tjetër në Shkup dhe se qe larguar nga Prishtina, aty ku jetonte me bashkëshortin e saj. Fill pas këtij lajmi Patrisi hodhi poshtë të gjithë dyshimet duke postuar një foto familjare në rrjetin e tij social “Instagram”. Nga ana tjetër Tuna ditën e sotme e përforcoi akoma më shumë. Këngëtarja publikoi një foto të djalit, Tian dhe Patrisit në shtrat duke luajtur. Pra mund të themi që gjithçka mes tyre vazhdon po e njëjtë.©LAPSI.AL

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu