• |
ide | kryesore

Kamionçina përplas kalimtarin, 65-vjeçari ndahet nga jeta në spital

Lajme, Të fundit

Një 65-vjeçar humbi jetën ditën e sotme në Elbasan, kur u përplas nga një kamionçinë. Kalimtarit që humbi jetën, pavarësisht se iu dha ndihmë, humbi jetën në spital.


Aksidenti ndodhi në zonën e Mneglës dhe 65-vjeçari Z.N. që humbi jetën banonte në Elbasan.


Policia njoftoi se ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e kamionçinës, 54-vjeçarin Shefqet Rama.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.