• |
ide | kryesore

Jennifer Lawrence i blen ‘Porsche’ familjes Kardashian (FOTO)

Paparazzi, Slider

Jennifer Lawrence i ka bërë një dhuratë Kris Jenner. “Mikja ime e mirë më pyeti se çfarë dua për Krishtlindje dhe sigurisht unë i thash Porsche”, shkroi Kris në Twitter, së bashku me një fotografi ku shihet makina por në formë lodre. “E dashura ime nuk më zhgënjeu. Faleminderit Jen, të dua”. Është pak më e vogël se që e kam menduar, por jemi të sigurtë se North dhe Saint West, si dhe fëmijët e tjerë të familjes Kardashian, do ta kenë mundësinë të lozin me këtë makinë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.