• |
ide | kryesore

VIDEO/ Cutrone-Inzaghit: E bëra golin me shpatull, jo me dorë

Sport

Shkëmbim batutash mes trajnerit të Lazios, Inzaghi dhe lojtarit të Milan Cutrone. Në përfundim të ndeshjes trajneri i ka thënë sulmuesit se golin e shënoi me dorë dhe se ai ishte i parregullt.

“E bëra me shpatull” – është përgjigjur lojtari i Milan duke gënjyer pasi pamjet tregojnë të kundërtën. ©LAPSI.al


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu