• |
ide | kryesore

Netflix publikon listën: 10 filmat që njerëzit nuk kanë pasur guximin t’i shohin deri në fund

Stil

Filmat horror janë nga filmat më të pëlqyer dhe që krijojnë më shumë interes, por jo çdokush ka guximin t’i shohë deri në fund. Gjigandi i filmave “Netflix”, ka zbuluar 10 filmat që përdoruesit e saj nuk kanë arritur t’i shohin deri në fund, pasi janë konsideruar si shumë të frikshëm.

Duke folur për revistën prestigjoze “Forbes”, një zëdhënës i ‘Netflix’ zbuloi se lista është krijuar me ata filma që shikuesit i kanë parë vetëm 70% të kohëzgjatjes, përpara se të mbyllin aplikacionin apo të fikin televizorin. Lista përmban filma të rinj dhe klasikë horror.

1-Cabin Fever (2016)
film1
2-Carnage Park (2016)
film2
3-México Bárbaro (2014)
film3
4-Piranha (2010)
film4
5-Raw (2016)
film5
6-Teeth (2007)
film6
7-The Conjuring (2013)
film7
8-The Human Centipede 2 (2011)
film8
9-The Void (2016)
film9
10-Jeruzalem (2015)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu