• |
ide | kryesore

Rita Ora sjell bashkëpunim me Bebe dhe Charlie XCX

Paparazzi, Slider

Kënga është e Ritës, dhe ajo ka dashur që në këtë klip perveç Rexhës, të ketë edhe reperen fenomen, Cardi B si dhe Charli XCX.


Kënga titullohet “Girls” dhe data e publikimit është shumë afer.“Jam shumë e lumtur që më në fund po lajmëroj këngën time më të re, ‘Vajzat’ në bashkëpunim me disa gra të fuqishme që më kanë inspiruar shumë! Faleminderit Cardi B, Bebe Rexha dhe Charli XCX!”, – ka shkruar Rita nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’ ku dhe ka njoftuar se në 11 maj do të publikohet kënga.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu