• |
ide | kryesore

Londër, 35-vjeçari shqiptar vritet me thikë në një stacion metroje

Lajme, Të fundit

Një shqiptar është vrarë me thikë në një stacion metroje të shtunën në mbrëmje në veri të Londrës.


Mediat britanike kanë identifikuar 35 vjeçarin shqiptar, si Edmond Jonuzi.


I riu vdiq në vendngjarje dhe policia britanike ka nisur një hetim.

Policia kërkon ndihmë për zbardhjen e autorëve të krimit, pasi vendi ku ndodhi vrasja është një zonë gjithmonë e populluar.

Nga hetimet e para flitet se ka pasur përplasje mes dy grupeve rreth orës 21:45 minuta me orën lokale të 9 qershorit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu