• |
ide | kryesore

Demi Lovato anulon koncertet e saj (FOTO)

Paparazzi, Slider

Demi Lovato anuloi koncertet e mbetura nga turi i saj botëror.

Ajo u detyrua të marrë këtë vendim, pas insistimit të familjes dhe menaxherëve të saj për të hyrë në rehabilitim për një kohë të pacaktuar.Demi nuk bëri të ditur nëse koncertet për datat e planifikuara në Meksikë dhe Amerikën e Jugut do të zhvendosen apo nuk do të zhvillohen më.

Të shtunën këngëtarja doli nga spitali, pas trajtimit intensiv për shkak të mbidozës që përjetoi pak ditë më parë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu