• |
ide | kryesore

Samantha e ‘Sex and the city’:Më refuzuan se nuk isha seksi

Paparazzi, Slider

Ajo u dallua për sensualitetin, qëndrimin plot hijeshi dhe dashurinë që kishte për seksin. Me pak fjalë, roli Samanthës e bëri që të ishte një personazh shumë i dashur për publikun.

Por së fundmi nëpërmjet një postimi në Twitter aktorja ka zbuluar se ka marrë refuzimin e papritur për një film.Regjisori i filmit mendonte se Kim nuk kishte seksualitet për të luajtur rolin. Nëpërmjet këtij rrëfimi aktorja 62 vjeçare është bërë pjesë e nismës sociale #ShareYourRejections, në të cilën shumë personazhe të njohur kanë folur për dështimet në karrierën e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu