• |
ide | kryesore

Paul McCartney:Kam takuar zotin në efektin e drogës

Paparazzi, Slider

“Dikur kam marrë një drogë DMT. Ishim disa miq së bashku. Mbetëm të gozhduar në divan dhe unë pashë Zotin. Ajo gjëja e pabesueshme dhe e mahnitshme që mu shfaq më preku pa masë. Ishte shumë e madhe, një mur shumë i madh dhe unë nuk arrija dot të shihja majën, isha në fund”, ka treguar këngëtari, duke u shprehur se ky moment ka qenë një dramë e vërtetë në jetën e tij.

Gjatë intervistës aktori është shprehur gjithashtu se lloji i drogës që përdornin ishte shumë e rëndë. “Ilaçi që në morën është një produkt natyral që prodhohet në mënyrë natyrale tek bimët, kafshët dhe tek trupi i njeriut, por nëse tymoset ose injektohet kjo drogë shkakton ‘udhëtime haluçinante’ pothuajse ekstratrupore”, është shprehur Paul.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu