• |
ide | kryesore

Modelja e Payboyt zhvishet në xhami (FOTO)

Paparazzi, Slider

Modelja e Playboy, Marisa Papen u shfaq lakuriq në Hagia Sophia në Stamboll duke zemëruar myslimanët në mbarë botën.


Modelja belge qëndroi para Hagia Sophia me një burkë por më pas ngriti skajin e saj dhe doli zhveshur.


Ajo posto foton në Instagram dhe shkruajti: “Hagia Sophia – Duke u lutur për barazi (përpjekja # 2 duket sikur IG është e sunduar nga budallenj fetarë gjithashtu).” Modeli që e përshkruan veten si “ekspresioniste të lirë”, ka mbrojtur fotot e saj nudo duke thënë: “Feja po e kthen gjithnjë e më shumë njerëzit në kafshë ” Papen është arrestuar më parë pasi pozoi nudo në një tempull egjiptian si edhe përpara Wailing Wall në Jerusalem.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *