• |
ide | kryesore

Studentët ndahen ne 3 grupe. Bllokojnë tre rrugë

Arkiva, Të fundit

Studentët janë shpërndarë nga kryeministria dhe po përvijohen 3 grupe. Disa do vazhdojnë të qëndrojnë poshtë zyrës së Ramës, një grup tjetër do bllokojnë Zogun e Zi dhe të tjerët rrugën pas bankës tek tregu dollarit.

©Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu