• |
ide | kryesore

Dasma marramëndëse e Lady Gaga-s në Venecia

Paparazzi, Slider

Këngëtarja do martohet me menaxherin e saj, thuajse 50 vjeçar Christian Carino. Lajmi është bërë i ditur nga revista amerikane “Life & Style” dhe thuhet se do jetë një dasëm e denjë për një faraon: plot 5 milionë euro llogariten shpenzimet.

Dasma mendohet të zhvillohet në qytetin ku dyshja u njoh, në Venecia dhe ku debutoi si aktore. Ceremonia do jetë shumë e fshehtë, me një rreth të ngushtë miqsh, mes të cilëve Elton John, Bradley Cooper e Donatella Versace, që, mesa duket, do jetë edhe dizenjuesja e fustanit të nuses

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu