• |
ide | kryesore

Kim dhe Kanye, prindër të një djali së shpejti

Paparazzi, Slider

Foshnja do vijë në jetë nëpërmjet një nënë zëvëndësuese.Ata sollën në jetën dhe fëmijën e tyre të tretë Çikago nga e njëjta nënë surrogate në janar të vitit të kaluar. Kim dhe Kanye i kishte mbetur vetëm një embrion për tu përdorur dhe gjinia ishte mashkull. Raportohet se foshnja do lindë në pranverë.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.