• |
ide | kryesore

VIDEO/ Momenti kur Rama tallet me Palokën: Thththththt…

Syri i Lapsit

Seanca e sotme parlamentar është dominuar nga debate të ashpra, ku nuk kanë munguar edhe notat e humorit, apo ironisë. Gjatë kohës që kryeministri Rama fliste në Kuvend, nënkryetari i PD, Edi Paloka fliste nga vendi. Ndërsa Rama i ka kërkuar atij të pushonte, por në një mënyrë tepër ironike.

Rama: Shshshshshshshs….thththththththt…..Akuza jote se unë paskam paguar 20 mln dollarë për të takuar Presidentin e Amerikës, rëndon edhe Presidentin e Amerikës, jo mua. Sepse presidenti i Amerikës dhe cdo zyrtar amerikan e ka të ndaluar.

Juve hani përshesh, hani përsheshin e Saliut, keni lugën e Saliut, Lul lugën dhe juve në lugë jeni. Ju hani përshesh dhe nuk ka rëndësi se është SH se është TH pak rëndësi ka.

6 Comments

  1. vetem nji mut qnefi si rama mund te zavendesonte monstren e stalinit enver.kur ke popull mut zgjedh dhe kryemut.si ju thot ky bastard stalini ,lop,dele,derra,gjela maje plehut,kazan etj.

  2. Ka mbaruar komplet. Te tjere mund te kene mbaruar politikisht, por ky ka mbaruar si njeri. Psikopatia po i degjeneron sipas parashikimeve

  3. KY SHUME SHPEJT IA KALOI EDHE ENVERIT QE SIC THUHET TALLEJ DITET E FUNDIT TE JETES ME USHTARET E GARDES DUKE I PERQESHUR E DUKE THIRRUR PAARTIIAA E PUNEEES.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu