• |
ide | kryesore

Si e festuan shqiptarët Shën Valentinin (FOTO)

F1, Paparazzi, Slider, Stil

Sot është festa  e Shën Valentin-it, dita e dashurisë.

Të shumtë kanë qenë ata që kanë zgjedhur ta festojnë, duke bërë ritin e dhuratave ose dhe thjesht një shëtitje në qytet. Për një pjesë tjetër është një ditë e zakonshme me punët e përditshme. Aktivitete të ndryshme janë zhvilluar sot, zbukurime në qytet, dhe këto janë disa nga fotot e shkrepura nga fotografi Denis Vogli për Lapsi. al

        

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu