• |
ide | kryesore

Video/ Rama flirton me fjalë dashurie në Samitin e Diasporës

Pikante

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot një video prej Samitit të Diasporës. Nga salla, një thirrje e papritur dëgjohet të shkojë në drejtim të kryeministrit. Një zë i drejtohet kryeministrit me fjalët “I love you” (Të dua).

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Ramës, i cili i përgjigjet: “I love you too” (Edhe unë të dua).

E ndërsa në sfond është vendosur kënga e Mozzik me titull “Xhelozi”, në video shfaqet dhe një vajzë brune e quajtur Alida Mici, e cila është drejtoreshë integrimi në Ministrinë e Shëndetësisë. Në kontekstin e videos, ajo duket sikur është bërë xheloze prej situatës së krijuar.

3 Comments

  1. Pse duhet ti permendet emri vajzes? Ishte thjesht nje video per humor, skishte pse te hynit ne detaje kush eshte personi ne video

  2. A kan knu noj kang per doktorin e nderum nga shkodra qe earrestuan pa pik faji per ato qe erdhen nga diaspora se edhe aj erdhi nga diaspora apo i kan dhan 2 medalje nga ato ppsh si ati te shqipojs

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu