• |
ide | kryesore

FOTO/ Ekzekutohet në mes të Tiranës Jurgen Kurti

Lajme, Të fundit

Të shtëna armësh tronditën zonën e Tiranës së Re pranë shkollës “Petro Nini” mbrëmjen e së hënës. Lapsi.al mësoi se bëhet fjalë për një atentat dhe se viktima është Jurgen Kurti, një emër i njohur për drejtësinë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:00. Autorët kanë përfituar nga errësira duke u larguar nga vendi i ngjarjes.

Ai është arrestuar disa herë së pari për vrasjen e babait të tij, por u la i lirë për mungesë provash. Më pas ai u përshi edhe në një vrasje në Durrës, por edhe këtu u lirua për të njëjtën arsye. Nuk dihen ende rrethanat e krimit apo autorët, por policia ndidhet në vendin e ngjarjes.  

Në përditësim…

Image result for jurgen kurti

4 Comments

  1. Cdo gje sipas medias eshte ne qender te tiranes. Edhe kur eshte ne kombinat. Pidhrobsha jeni dhe ju media mire ju thone

  2. Mire ia paskan bere klyshit. Paska vrare babain, e cpret nga ky pusht? Shiko ca surrati ka . Te lumte dora o mik qe e hoqe nje kriminel nga kjo bote

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu