• |
ide | kryesore

Christiano Vieri, martesë të fshehtë me velinën

Paparazzi, Slider

Sipas revistës ‘Gente’ velina  Costanza Caraçiolo dhe ish futbollisti Christiano Vieri janë martuar në fshehtësi më 18 mars të këtij viti.


Ceremonia ka qënë intime dhe formale dhe është mbajtur në Villa Litta Modigani një qëndër e re komunale për dasma që ndodhet në qytetin e Milanos. Sipas revistës ish futbollisti  kishte zgjedhur një veshje të thjeshtë ndërsa velina në vend të fustanit të bardhë kishte preferuar të vishte pantallona të zeza dhe një këmishë.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *