• |
ide | kryesore

Del VIDEO/ Si u arrestua nga FNSH vrasësi i kunatës në hotelin e Peshkopisë

Lajme, Të fundit

Ky është momenti kur FNSH futen në një hotel në Peshkopi ku ishte fshehur Dashamir Xhepa dhe e arrestojnë. Xhepa, i cili ishte shpallur në kërkim për vrasjen e kunatës së tij, Lirie Xhepa, në 13 shkurt, pranë kodrave të liqenit të Sharrës u arrestua mesnatën e 26 shkurtit.

Për ngjarjen u arrestua edhe një person tjetër, me akuzën e përkrahjes së autorit të krimit. Gjykata për Krime të Rënda e ka lënë në burg pa afat Dashamir Xhepën, i cili akuzohet për vrasje për shkak të marrëdhënieve familjare dhe armëmbajtje pa leje.

Image result for dashamir xhepa
Viktima Lirie Xhepa dhe autori Dashamir Xhepa

Ngjarja që tronditi kryeqytetin në ditën e dashurisë, duket se ka motiv një konflikt për pronën, si dhe dyshimet se viktima kishte lidhje me persona të tjerë. 49-vjeçarja u gjet e vrarë nga banorë të zonës pranë kodrave të liqenit të Sharrës me tre plumba pistolete.

Ajo ishte nënë e 4 fëmijëve dhe banonte pranë zonës ku u gjet e pajetë. Bashkëshorti i të ndjerës ishte ndarë nga jeta 10 vite më parë dhe ajo jetonte me dy prej fëmijëve. Më poshtë video e publikuar nga Ora News. 

5 Comments

    1. Po mos ta kapnin do thonin polici e ngordhur. Kur e kapin thone kapen nje fakir. A popull kar qe sdi ca do. Do vetem te llape.

  1. Llumi do llum,kur kapen nga policia ky llum nxihet,kur nuk kapen eshte I gjithi ne ekstaze dhe komenton nga llumi I stalinit zigurit dhe xixa

  2. O llom prej llumit je krijuar ne llum po formohesh dhe ne llum do shkosh,o te pallofshin ty motren gruan mamken babin shpellaret e salihut dhe luluse,sot si bythlepires I salihut mer shishet e shurres dhe te salihu,sot eshte e shtune shurron shume,mer dhe stalinin zigurin xixa,ulni koken dhe sherbeni o klysh kurve

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu