• |
ide | kryesore

FOTO/ Kjo është gruaja me gjoksin më të madh natyral në botë

Stil

A e keni pyetur ndonjëherë veten se cila është gruaja me gjoksin më të madh në botë? Po jua prezantojmë. Quhet Norma Stitz dhe ka emrin e saj në Librin e Rekordeve Guinness si gruaja me gjoksin më të madh natyral në botë. Ajo tregon se ka nisur të mbajë reçipeta grash që në klasë të tretë.


“Në vitin 1999 kam hyrë në Guinness dhe deri tani jam e pamposhtur. Unë i bëj rrobat me porosi sepse asgjë tjetër nuk më rri. Por, jam shumë krenare për këtë rekord dhe gjithmonë do të jem krenare”, – deklaroi Norma.


Résultat de recherche d'images pour "Norma Stitz" Résultat de recherche d'images pour "Norma Stitz" Résultat de recherche d'images pour "Norma Stitz"

 


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.