• |
ide | kryesore

Elton John: I dëshpëruar për lidhje, e humba virgjërinë vonë

Paparazzi, Slider

Elton John ka rrëfyer së fundmi se nuk kishte bërë seks derisa mbushi 23 vjeç.

Ikona muzikore, aktualisht 72 vjeç, zbuloi se ishte i virgjër dhe i dëshpëruar për të pasur një marrëdhënie të vërtetë deri kur kjo gjë ndodhi me të dashurin e tij, njëkohësisht menaxherin, John Reid. “Isha virgjer deri atëherë. Kam qenë i dëshpëruar për të dashur dhe për të pasur një marrëdhënie reale”- është shprehur ai.


Pikërisht ky moment i jetës reale ka frymëzuar një skenë intime mes Taron Egerton (Eltoni) dhe Richard Madden (John) në filmin dokumentar “Rocketman”.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu