• |
ide | kryesore

Khloe i mori të dashurin, flet modelja: Më komplikuan shtatzëninë

Paparazzi, Slider

Skandali i tradhëtisë ndaj Khloe Kardashian nga ndjekësit gjithnjë ka pasur dhe një tjetër shpjegim: karma. Kjo sepse dikur, ishte Khloe ajo që u lidh me Tristan Thompson, ndërkohë që ai kishte një të dashur që priste fëmijën e tij. Dhe ndonëse ish e dashura e Thompson,Jordan Craig, nuk ka folur asnjëherë publikisht për këtë çështje, “Radar Online” ka mundur të sigurojë dokumentet e gjyqit ku ajo ka dëshmuar mbi ngjarjen.

Modelja ka rrëfyer dhe për periudhën post-tradhëtisë që për të ishte shumë e vështirë për shkak të vëmendjes mediatike, pasi lidhja e re e Tristan u bë virale.

“Çdo ditë artikuj publikoheshin kudo në botë duke tallur realitetin tim të ri të pafat dhe shtatzënia ime u bë një ndër titujt më të njohur të showbizit për shkak të vajzës me të cilën Tristan po dilte publikisht tashmë, dhe pse unë isha shtatzënë.Kjo solli një sasi të paimagjinueshme vëmendjeje negative të cilën nuk e doja, gjithashtu dhe stres në jetën time të re dhe fatkeqësisht në shtatzëninë time. Mjekja më urdhëroi të qëndroja në shtrat për shkak të nivelit të lartë të stresit që më shkaktoi komplikacione serioze të shtatzënisë.”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu