• |
ide | kryesore

KQZ mblidhet sot në orën 13:00

Lajme, Të fundit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të mblidhet sot në orën 13.00. Idajet Beqiri i Unitetit Kombëtar pritet të kundërshtojë vazhdimin e vendimmarrjes nga KQZ pas dekretit të Presidentit.

Kërkesa e tij është depozituar në KQZ dhe diskutohet sot. Ky është hap i nevojshëm që çështja të shkojë më pas në Kolegj Zgjedhor.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu