• |
ide | kryesore

Selena thyen një tjetër rekord në instagram

Paparazzi, Slider

Selena  Gomez është padyshim një nga yjet më të ndjekura në Instagram. Dhe këngëtarja ka thyer rekord për numrin e pëlqimeve në postime.


Studimi u bë nga platforma analitike Hype Auditor. Sipas studimit Selena merr mesatarisht 4.6 milion pëlqime në çdo postim.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu