• |
ide | kryesore

Berisha nxjerr SMS-në: Policia fsheh grabitjen me pistoletë në kokë në Shëngjin

Lajme, Të fundit

Një qytetar ka denoncuar një ngjarje të rëndë, që sipas tij ka ndodhur rreth fundit të muajit qershor pranë plazhit të Shëngjinit. Ai i ka dërguar një SMS, ish-kryeministrit Sali Berisha ku tregon se i kanë drejtuar pistoletën në kokë dhe më pas i kanë vjedhur makinën, ndërsa policia nuk ka bërë asgjë deri më tani. “Narkopolicia e Edvin Mafise dhe Gjeneral Kanabisit fshehin krimin!” – shkruan Berisha që publikon të plotë edhe SMS-në e qytetarit.


“Pershendetje doktor Berisha me date 27 rreth ores 2 e 50 te karburat uldedaj pa ik ne kryqezimin e shengjinit nje audi gri na kane grabitur makinen Posh. Na kane ulur ne tok me pistoleta ne kry Jane pamjet filmike dhe policia ende nuk ka ber dicka. Ajo makinë kishte qen 2 ore para ne kerkim te policia. Po mos ti jepnin celsa do na gjunin Kjo gje shikohohet shum qart ke karburanti” – thuhet në SMS-në e publikuar nga Berisha. ©LAPSI.al


5 Comments

  1. Prof. Doktor lideri historik i shembjes komunizmit. Pasta heqje ,NATO,,,,,,,,
    Kush eshte Rama: cullak, drog, grarrahes,hajdut,tradhtar,,,,,,

  2. Nuk e dija qe Berisha paska filluar emision investigativ per te konkuruar fiks fare dhe stop dhe te mendosh qe ky njeri ka dominuar politiken Shqiptare postkomuniste,o moj Shqypni e mjera Shqypni…..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu