• |
ide | kryesore

Ori Nebiaj me rrobabanje, tregon më shumë se ç’do kishte dashur (fotot)

Paparazzi, Slider

Ori Nebiaj nga mëngjesi po i aegëton shikuesit me emisionin e pasdites “Pushime në Top”. Këtë të enjte ajo kreu një zhytje nën det. Por kur doli prej andej, e ekzaltuar, ajo foli para kamerës pa kuptuar se rrobabanjet e saj të lagura tregonin sekrete që pak kush ia ka parë. Nëse kjo nuk ka qenë një publicitet i maskuar për sezonin e verës edhe pakujdesia e Orit i ka dhuruar një surprizë të papritur shikuesve dhe fansave të saj.

4 Comments

  1. Me car mereni dhe ju, a thua se skeni pare kurre cica …
    Une sja kam idene kush eshte kjo goca, por eshte per te ardh turp qe e keni nxjerr ne lajm per kete gje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu