• |
ide | kryesore

Caitlyn Jenner uron padashje Kendall në ditëlindjen e Kylie

Paparazzi, Slider

Caitlyn Jenner nuk ka marrë pjesë në 22 vjetorin e vajzës të saj Kylies, por ajo e ka uruar nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale. Urimi i Caitlyn ka shkaktuar mjaft të qeshura dhe e dini pse?

Ajo ka uruar Kylien me foton e Kendall. Ka postuar një foto nga fëmijëria duke ngatërruar vajzat dhe përbri shkruante: “Jeta ishte shumë e thjeshtë atëherë, por jeta është kaq e mirë sot. Gëzuar ditëlindjen vajza ime e vogël @kyliejenner”!


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu