• |
ide | kryesore

Erik Lloshi i jep fund beqarisë

Paparazzi, Slider

Erik Lloshi dhe Romina do t’i japin fund beqarisë. Këtë të shtunë do të zhvillohet ceremonia dhe dasma e shumëpritur e këngëtarit të njohur dhe partneres së tij prej disa vitesh.

Romina dhe Eriku do i japin fund beqarisë në 17 gusht në ambjentet e një kompleksi në periferi të Tiranës.

Të ftuar në dasmë do të jenë shumë artistë, emra të njohur në fushën e  muzikës dhe televizionit si dhe bashkëpunëtorët më të ngushtë të këngëtarit të njohur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu