• |
ide | kryesore

Pas shumë vitesh mungesë, Rihanna rikthehet me këngë të re (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Këngëtarja është gati për t’u rikthyer me një këngë të re dhe fansat nuk po e mbajnë dot entuziazmin.

 Kënga e re mendohet se titullohet “Private Loving” dhe është shkruar nga vetë ajo. Nëse zërat janë të vërtetë, kjo do të jetë kënga e parë solo që Riri këndon që prej 2016-ës.  Albumi i ri do të vijë shpejt, pavarësisht se nuk dihet ende data e publikimit. Ndërkohë, Rihanna po shijon suksesin e projekteve të saj në kozmetikë apo në linjën e veshjeve që mbajnë firmën e saj.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu