• |
ide | kryesore

Tolgahan Sayisman luan me djalin e tij në filmin e ri (VIDEO)

Paparazzi, Slider
Bashkëshorti i Almeda Abazit, aktori turk Tolgahan Sayisman vazhdon projektet  dhe angazhimet e tij kinematografike edhe pasi u bë baba i një djali, Efehan.

Së fundmi, aktori ka xhiruar filmin më të ri “Sampiyon” (Kampion) dhe në profilin e tij në Instagram ka publikuar trailerin e ri.


Në fillim vihet re se pjesë të filmit, aktori ka bërë vogëlushin e tij, Efehan, i cili me siguri do e ketë si kujtim të bukur kur të rritet. Sayisman ka rol kryesor në film. “Sampiyon” ka në qendër historinë  e një boksieri, i cili pas një incidenti heq dorë nga pasioni dhe pas shumë vitesh kthehet sërish në ring për shkak të djalit të tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *