• |
ide | kryesore

Dua Lipa dhe Anwar Hadid bëhen biond ( FOTO )

Paparazzi, Slider

Në fotot më të fundit të publikuara prej saj  këngëtarja Dua Lipa shfaqet bionde.

Vetëm pak ditë më parë edhe i dashuri i saj, Anwar Hadid ka lyer flokët dhe është bërë biond.


Dua Lipa u pa të martën, duke shijuar një ditë jashtë me të dashurin e saj, Anwar Hadid dhe pamja e tyre ndryshe, binte shumë në sy

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu