• |
ide | kryesore

Miley Cyrus bën tatuazhin e rradhës për divorcin e saj (FOTO)

Paparazzi, Slider

Gjatë fundjavës, Miley Cyrus bëri dy tatuazhe, por njëri prej tyre i kushtohej divorcit nga Liam Hemsowrth.

Këngëtarja bojosi fjalën “liri” në dorë, në anën e kundër të pëllëmbës, shkruar me shkronja dore dhe të stërzgjatura. Winter Stone, artisti që realizoi punimin, tha se u bë me një age të vetme.


Njerëz thonë që i referohet ndarjes dhe divorcit nga partneri prej 10 vitesh, me të cilin i dha fund pak muaj më parë. Pasi u nda nga aktori, Miley u lidh me Kaitlynn Carter për pak kohë dhe pas saj, me muzikantin australian Cody Simpson, me të cilin është ende sot. Në tetor, Miley dhe Cody bënë tatuazhe bashkë në studion private të Nico Bassill. Cody bëri një kafkë, ndërsa Miley një zemër të çarë.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu